DISAIN
 • PILKUPÜÜDEV EKSTERJÖÖR Suurenda
  PILKUPÜÜDEV EKSTERJÖÖR

  Linnatänavad on Kia Picanto mängumaa. Picanto stiilsed jooned, ilmekas esiosa ja tagumised LED tuled iseloomustavad hästi Picanto nooruslikkust. Juba ainult vaadates tekib tahtmine sisse istuda ja lasta ennast viia kuhu elu viib.

 • SÄRAVAD SILMAD Suurenda
  SÄRAVAD SILMAD

  Picanto esiosa on tänu ilmekatele esituledele kõike muud kui igav. Kõrgtehnoloogilised bi-projektsiooniga esituled koos LED päevasõidutulede ja suunatuledega annavad Picantole erilise karisma ja lisavad iseloomu.

 • KENA INTERJÖÖR Suurenda
  KENA INTERJÖÖR

  Oma rohkete stiilsete detailidega on Kia Picanto valmis Sind üllatama. Picanto üllatab sind A-klassi ruumikaima sisemusega. Lui lisada veel kroomdetailid ja endale meelepärane värvipakett saate tõeliselt ilmeka interjööri.

Eelmine Järgmine

MUGAV JA NUTIKAS
 • MAHUKAS PAGASIRUUM Suurenda
  MAHUKAS PAGASIRUUM

  Kia Picantol on A-klassi mahukaim pagasiruum: 255 liitrit. 60:40 võimalusega kokkulapitavad tagumised istmed annavad veelgi mahtu juurde et ka pikemad asjad saaks kohale toimetatud.

 • MUGAVUS KÕIKJAL Suurenda
  MUGAVUS KÕIKJAL

  Picanto võib küll väljast tunduda pisike kuid peidab endas mõnusalt ruumika salongi - on ta ju ruumikaim auto omas segmendis. Autosse mahuvad nii sõbrad kui ka pagas. Mugavad istmed loovad tõeliselt koduse tunde.

 • VARJATUD TALENT Suurenda
  VARJATUD TALENT

  Kia Picanto on disainitud Sinu elu lihtsamaks muutma. Võtmevaba uste sulgemine ja avamine vabastab Sind võtmete otsimisest taskust või käekotist ja laseb ka muretult auto nupust käivitada. Enne autost väljumist saad päikesesirmi peidetud valgustatud peeglist endale pilgu peale visata ning kaasa haaratud kohvi või smuuti seisab kindlalt topsihoidjas paigal. Sina lihtsalt naudi oma toimekat elu!

 • AUTOMATISEERITUD MANUAALKÄIGUKAST Suurenda
  AUTOMATISEERITUD MANUAALKÄIGUKAST

  Uudne 5-käiguline automatiseeritud manuaalkäigukast vahetab sinu eest käike, tehes sõitmise nagu automaatkäigukastile kohane, lihtsaks ja mugavaks. Tule ja proovi ise järele!

Eelmine Järgmine

 • 8'' PUUTETUNDLIK EKRAAN Suurenda
  8'' PUUTETUNDLIK EKRAAN

  Uudse disainiga puutetundlik 8" ekraan tõuseb uhkelt sisedisainis esile - leia kiirem sõidumarsruut, vali oma lemmikumuusikavalikust sobiv laul või naudi mugavat tagurdamist. Haiuimekujuline antenn annab autole veelgi parema signaali kui soovid oma lemmikraadiot kuulata.

 • NUTIKALT ÜHENDUSES AUTOGA Suurenda
  NUTIKALT ÜHENDUSES AUTOGA

  Kia Picanto peidab endas ka Android Auto't™ ja Apple CarPlay'd™ hoides sind mugavalt ühenduses oma telefoniga kui sõidad! Võimalus mugavalt kuulata muusikat, saada operatiivselt ilmateateid ja infot kiiruskaamerate kohta. Kia navigatsioonikaardid tagavad selle et 7 aasta jooksul on teeninduses käies kaardid alati uuendatud ja seda täiesti tasuta.

Eelmine Järgmine

TURVALISUS JA TEHNOLOOGIA
 • DRIVE WiSE Suurenda
  DRIVE WiSE

  DRIVE WiSE turvalisustehnoloogiad hõlmavad mitmeid juhiabisüsteeme mis muudavad liiklemise turvalisemaks ja mugavamaks. Näiteks on Kia Picanto nüüd varustatud autonoomse hädapidurdussüsteemiga mis sisaldab eessõitjaga kokkupõrke ennetussüsteemi nii linnas kui maanteel kui ka jalakäija tuvastussüsteemi. Vajadusel pidurdab auto automaatselt et kokkupõrget vältida.

 • EESSÕITJAGA KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM (FCA) Suurenda
  EESSÕITJAGA KOKKUPÕRKE ENNETUSSÜSTEEM (FCA)

  Hädapidurdussüsteem (FCA) koos jalakäija ja jalgratturi tuvastusega annab juhile häälsignaaliga ohuolukorrast teada ja vajadusel pidurdab ise auto kinni kui juht ohuolukorrale ei reageeri. Süsteem kasutab autode, jalakäijate ja ratturite tuvastamiseks auto eesotsas olevat kaamerat ja radarit.

 • TAHAVAATEKAAMERA Suurenda
  TAHAVAATEKAAMERA

  Saa tagurdades alati nii täpse pildi kui ka juhised - dünaamilised jooned tagurduskaameras aitavad sul alati parkida õigele kohale. Tahavaatekaamera on kõikide XCeedide standardvarustuses.

 • REAHOIMISE ABISÜSTEEM (LKA) Suurenda
  REAHOIMISE ABISÜSTEEM (LKA)

  Reahoimise abisüsteem jälgib maha joonistatud teemärgistust ja aitab sul turvaliselt püsida oma sõidurajas ka siis kui mingil põhjusel su tähelepanu hajub.

 • 7 TURVAPATJA Suurenda
  7 TURVAPATJA

  Kia Picanto on varustatud seitsme erineva turvapadjaga (muuhulgas ka juhi põlveturvapadjaga).

 • PIMENURGA HOIATUSSÜSTEEM Suurenda
  PIMENURGA HOIATUSSÜSTEEM

  Pimenurga hoiatussüsteem annab hoiatuse küljepeegil vilkuva tulukese näol kui sõiduk ilmub autojuhi jaoks pimedasse nurka. Tagurdades annab auto samuti hoiatuseteise sõiduki lähenemisest.

Eelmine Järgmine

 •  PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Kia Picanto omanikud saavad nautida muretut sõitu kuni 7 aastat tänu turu pikemale tehasegarantiile. Kui peaksid auto varem maha müüma läheb garantii üle ka uuele omanikule mis annab hea müügieelise ka kasutatud autode turul.

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1,2 DPI 84 hj AMTGT Line AMTAutomaat5,512616 290

 
B (1,2MPI)
 
15 000 KM / 12 KUUD

 

Dimension image
Dimension image

Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub easinduse teenustasu).