DISAIN
 • Jõulise disaini ilu Suurenda
  Jõulise disaini ilu

  Tutvustame uuenenud linnamaasturit Kia XCeedi. Suurepärsane segu funktsionaalsusest ja stiilist. Uuenenud Kia Xceed on sportlikum kui enne, kombineeritud suurepäraste mootorite ja kõigi vajalike ühendustega, et ka autosõidu ajal ühenduses püsida.

 • Silmapaistev interjöör Suurenda
  Silmapaistev interjöör

  Uuenenud Kia Xceed on loodud sportlikuks nii sõiduomadustelt kui ka disainilt. Ka auto interjööris on rõhutud sportlikkusele ja nooruslikkusele. Pehmed, kvaliteetsed materjalid, kena sisedisain ja mugavuslisad aitavad sul nautida ka pikemaid sõite.

Eelmine Järgmine

SÕIDURÕÕM
 • Ava uksed dünaamilisemasse maailma! Suurenda
  Ava uksed dünaamilisemasse maailma!

  Valikus on ni bensiini- kui ka diiselmootor ning säästlik pistikhübriid sobilik just ökonoomseks linnasõiduks.

 • Sportlik nii olemuselt kui hingelt Suurenda
  Sportlik nii olemuselt kui hingelt

  Auto sportlikkust rõhutavad mitmed detailid. Uued kõrgtehnoloogilised LED tagatuled ja sportlikud jooned moodustavad värske ja jõulise välimuse.

 • Elekter on tulevik Suurenda
  Elekter on tulevik

  Lisa oma sõitudesse elektrit! Kia XCeed on saadaval ka säästliku pistikhübriidina. Nii saad nautida odavamaid linnasõite, säästes üksiti ka keskkonda.

 • Tehnoloogia mis muudab sõidud ohutuks Suurenda
  Tehnoloogia mis muudab sõidud ohutuks

  Hingerahu saavutad siis, kui tead, et ohtu pole. Auto on varustatud kaasaaegsete turvalisustehnoloogiatega, mis aitavad sul helisignaaliga või aktiivselt sekkudes hädaolukordi vältida, olgu selleks siis juhi väsimuse tuvastussüsteem, hädapidurdusüsteem, pimenurga tuvastamise abiline või adaptiivne kiirusehoidja.

 • Mugavused kõikjal Suurenda
  Mugavused kõikjal

  XCeedis on mõeldud kõikidele reisijatele. USB-C laadimispesadega on varustatud ka tagaistmel istuvad reisijad.

Eelmine Järgmine

 • PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Kõikide Kia XCeed'idega saate kaasa 7 aastat muretut sõitu tänu 7-aastasele tehasegarantiile. Me oleme kindlad oma autode heas kvaliteedis ja julgeme seda välja näidata! See on kindel väärtus ka järelturul kui soovid auto enne auto 7.-aastaseks saamist edasi müüa. 150 000 km läbisõidupiiranguga tehasegarantii kehtib kõikides Euroopa Liidu riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril).

B (1,5 T-GDI)

15 000 KM / 12 KUUD

 

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1,5 T-GDI, 140hj 7DCTEXAutomaat6.213928 990
1,5 T-GDI, 140hjLX PlusManuaal6.113723 640
1,5 T-GDI, 140hjEXManuaal6.113725 990
1,5 T-GDI, 140hj 7DCTLX PlusAutomaat6.213925 640
1,5 T-GDI, 140hj 7DCTEX Comfort PackAutomaat6.213930 990
1,5 T-GDI, 140hj 7DCTTXAutomaat6.213933 990
Dimension image
Dimension image

Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub easinduse teenustasu).