DISAIN
 • UUS JA SPORTLIK ESIOSA Suurenda
  UUS JA SPORTLIK ESIOSA

  Kiale omasest tiigrininast kroomivärvi ilulisadeni ja radiaatorivõre punastest aktsentidest jõulise põrkerauani või uudsetest LED udutuledest noolekujuliste LED päevasõidutuledeni - uus Kia Proceed esiosa on tõelisest sportlik ja pilkupüüdev.

 • KERETÜÜBILE OMANE SPORTLIK TAGAOSA Suurenda
  KERETÜÜBILE OMANE SPORTLIK TAGAOSA

  Jõuline ja sportlik kere on eriti silmatorkav just tagantvaates. LED tagatuled, PROCEED kiri auto pagasiluugil ning sportlik difuuseriga põrkeraud, millel helkurid ning punased aktsendid ning satiinkroomist topelt väljalaseketorud rõhutavad eriti auto jõulisi iseloomuomadusi.

 • TÄIUSLIK NII OLEMUSELT KUI KA TUNNETUSLIKULT Suurenda
  TÄIUSLIK NII OLEMUSELT KUI KA TUNNETUSLIKULT

  Kõrgekvaliteetset salongi täiustavad nutikad tehnoloogiad - pehmed materjalid auto salongis, musta värvi lagi, sportlikud istmed, panoraamkatus ja suured ekraanid.

 • SPORTLIK KERETÜÜP Suurenda
  SPORTLIK KERETÜÜP

  "Shooting Brake" keretüüp ühendab endas universaalkerega auto parktilisuse ning elegantse sportauto välimuse. Laugelt kukkuv katusejoon ja kontrastsed jooned rõhutavad kiirele sõidule iseloomulikku välimust. Sportikkust lisavad 18" uue disainiga punaste rattakorkidega valuveljed ja punased pidurisadulad.

Eelmine Järgmine

ÜHENDUSED
 • KIA CONNECT TEENUSED AUTOS Suurenda
  KIA CONNECT TEENUSED AUTOS

  Ole reaalajas ühendustes erinevate teenustega ka siis kui juhid autot. Navigatsiooniseadme eklraanilt saad reaalajas informatsiooni liikluse, parmimisvõimaluste ja teiste teenuste kohta.

 • KIA CONNECT RAKENDUSE TEENUSED Suurenda
  KIA CONNECT RAKENDUSE TEENUSED

  Kia Copnnect rakendusega saad olla oma autoga ühenduses siis kui sulle see sobib või on vajalik. Kontrolli kas uksed on kinni või vaata kuhu auto on pargitud. Läbi rakenduse saab muuta auto sätteid või saada informatsiooni eelnevate sõitude kohta. Samuti saab kodus telefonis kokku pandud navigeerimisjuhised saata autosse ja sealt uuesti telefoni tagasi teekonna jätkamiseks jalgsi.

 • SUURDED EKRAANID Suurenda
  SUURDED EKRAANID

  Lihtne, toimiv, maitsekas ja piisavalt suur 10,25" LCD puutetundlik navigatsiooniseadme ekraan võimaldab mugavamat ning turvalisemat kasutamist ka sõidu ajal. Seda täiendab suur 12,3" TFT näidikuekraan, mis annab infot teekonna ja sõidu kohta.

 • JBL HELISÜSTEEM Suurenda
  JBL HELISÜSTEEM

  JBL helisüsteemist saad kuulata oma lemmikmuusikat või podcaste 8 erinevast kõlarist mida täiendab Clari-FiTM helitöötlus tehnoloogia et saada oma teekonnal parimat heli kvaliteeti.

 • JUHTMEVABA TELEFONILAADIJA JA USB ÜHENDUSED Suurenda
  JUHTMEVABA TELEFONILAADIJA JA USB ÜHENDUSED

  Kia Ceed on varustatud juhtmevaba telefonilaadijaga et mugavalt igal autosõidul oma seadet laadida. Kui peaks aga vaja minema laadida enamat kui ühte seadet, siis on auto varustatud ka USB ühendustega nii et ükski seade ei jääks laadimata. USB ühendus on saadaval ka auto tagaistmel.

Eelmine Järgmine

TEHNOLOOGIA JA TURVALISUS
 • MAANTEESÕIDUABI (HDA) JA NAVIGATSIOONIKAARDIL PÕHINEV ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (NSCC) Suurenda
  MAANTEESÕIDUABI (HDA) JA NAVIGATSIOONIKAARDIL PÕHINEV ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (NSCC)

  HDA aitab Ceedil hoida tuvalist pikivahet ees sõitva autoga ja hoiab autot turvaliselt sõidurajal ning samal ajal kontrollib juhtimist, kiirendust ja pidurdamist. Kiiruse hoidmisel seejuures kasutatakse navigatsioonisüsteemi ehk kurvide saabumisel langetab auto kiirust automaatselt et kurv turvaliselt läbida ning seejärel taastatakse juhi poolt kiirusehoidjasse algselt seatud kiirus.

 • ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (SCC) KOOS STOP&GO SÜSTEEMIGA Suurenda
  ADAPTIIVNE KIIRUSEHOIDJA (SCC) KOOS STOP&GO SÜSTEEMIGA

  Adaptiivne kiirusehoidja hoiab kiirust ja soovitud pikivahet (mille juht on määranud) eesõitva autoga, kasutades selleks kaamerat ja radarit. Süsteem vajadusel nii kiirendab kui ka pidurdab kuni peatumiseni. Autode liikuma hakkamisel alustab süsteem taas sõitmist ilma juhi sekkumiseta.

 • REAHOIDMISE ASSISTENT (LFA) Suurenda
  REAHOIDMISE ASSISTENT (LFA)

  LFA kasutab esiklaasil olevat kaametrat ja jälgib teemärgistust hoides autot turvaliselt sõidurajal.

 • PIMENURGA ASSISTENT (BCA) Suurenda
  PIMENURGA ASSISTENT (BCA)

  Kasutades esiklaasil olevat kaamerat ja auto taganurkades asuvat radarit kontrollidakse läheduses asuvaid autosid ning hoiatatakse juhti visuaalselt kui ka häälega kui manöövri sooritamine on ohtlik. Vajadusel sekkub abisüsteem ka automaatselt ja hoiab auto turvaliselt oma reas.

 • RISTISUUNAS LÄHENEVA AUTO HÄDAABIASSISTENT (RCCA) Suurenda
  RISTISUUNAS LÄHENEVA AUTO HÄDAABIASSISTENT (RCCA)

  Tagurdades parkimiskohalt välja jälgib radar auto taga olevat liiklust ja annab visuaalselt kui ka häälega teada kui tagurdamisel läheneb mõni sõiduk. Vajadusel pidurdab assistent auto kinni ennetades nii õnnetust.

 • VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM (DAW) Suurenda
  VÄSIMUSE TUVASTAMISE SÜSTEEM (DAW)

  Väsimuse tuvastussüsteem jälgib juhi käitumist (rooli liikumist, kiiruse hoidmist ja teekonna üldist pikkust) ning annab helisignaali ja vastava hoiatusmärgiga teada kui juht võiks teha väikese pausi. DAW+ süsteem sisaldab ka ees sõitva auto sõidu alustamise hoiatust. Näiteks kui sinu ees olev auto alustab liikumist annab auto sulle sellest helisignaaliga märku kui sa ise liikumist ei alusta.

Eelmine Järgmine

GT-Line
 • GT-LINE Suurenda
  GT-LINE

  Naudi shooting brake keretüübi mugavusi mida rõhutavad sportlkud GT-Line paketi elemendid nagu sportlik rool koos käiguvahetuslabadega, GT-Line logoga tikitud sportlikud istmed ja 17" valuveljed.

 • LIHTNE PAGASI LAADIMINE Suurenda
  LIHTNE PAGASI LAADIMINE

  Võtmevaba auto tagaluugi avamine võimaldab mugavalt avada tagaluuki ka siis kui sul on käed asju täis. Piisab vaid auto taga seismisest 3 sekundi jooksul ning auto avab sulle luugi mugavalt ja jalaga vehkimata. Loomulikult pole vaja kotist või taskust võtit välja võtta ka auto käivitamiseks.

 • INTEGREERITUD ISTMETE MÄLU (IMS) Suurenda
  INTEGREERITUD ISTMETE MÄLU (IMS)

  Sinu ProCeed jätab meelde sinu seadistatud istumisasendi ja isegi kui keegi on seadistanud istme enda istumisasendi järgi, saab istme asendi taastada ukse sees asuvale nupule vajutades.

 • SÕIDUNAUDING GARANTEERITUD Suurenda
  SÕIDUNAUDING GARANTEERITUD

  Sport sõidurežiimiga on sõidurõõm garanteeritud! Sportrežiim pakub paremat kiirendust möödasõitudel, optimeerib jõudlust ja muudab rooli tundlikkust.

Eelmine Järgmine

 • KASUTA NUTIKAT JÕUDU Suurenda
  KASUTA NUTIKAT JÕUDU

  Madalad emissioonid lisajõuga mida ei pea ise laadima. Kia Ceed turbo bensiinimootor või diiselmootor on nutikalt seotud 48-voldise liitium-ioonakuga, mis aitab vähendada emissioone ja kütusekulu. Lisaks aitab regeneratiivne pidurdamine luua kineetilist energiat mida kiirendamisel kasutatakse.

 • KÄIVITAMINE, KIIRENDAMINE JA SÕITMINE Suurenda
  KÄIVITAMINE, KIIRENDAMINE JA SÕITMINE

  Akust saadav jõud aitab mootoril töötada vaiksemalt lisades jõudu ja samas kulutades vähem kütust. Kerghübriididel käivitatakse mootor "e-süsteemi" poolt mis tagab kohese käivituse ja sujuvama stardi. Kiirendamisel või ülesmäge sõitmisel annab elektrisüsteem aku pealt lisajõudu ning sujuval sõitmisel sisepõlemismootor laeb akut kui see peaks seda vajama.

 • SÕITMINE, LAADIMINE JA START-STOP Suurenda
  SÕITMINE, LAADIMINE JA START-STOP

  Kerghübriidtehnoloogia alandab kütusekulu ja emissioone ilma, et sa ise midagi tegema pead. Kui sa nutika manuaalkastiga (Intelligent Manual Transmission e. iMT) mudelitel tõstad jala gaasipedaalilt ja lased autol edasi sõita, siis mootor lülitatakse automaatselt välja ja säästetakse seeläbi kütust. Niisamuti tekib sääst aku laadimisel ka autot pidurdades või aeglustades.

Eelmine Järgmine

 •  PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Kõikide Kia ProCeed'idega saate kaasa 7 aastat muretut sõitu tänu 7-aastasele tehasegarantiile. Me oleme kindlad oma autode heas kvaliteedis ja julgeme seda välja näidata! See on kindel väärtus ka järelturul kui soovid auto enne auto 7.-aastaseks saamist edasi müüa. 150 000 km läbisõidupiiranguga tehasegarantii kehtib kõikides Euroopa Liidu riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril).

B (1,5 T-GDI, 1,6 T-GDI)

15 000 KM / 12 KUUD

 

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind
1,5 T-GDI, 140hj 7DCTGT-LineAutomaat5,8-6,3131-14328 490
1,5 T-GDI, 140hj 7DCTGT-Line TXAutomaat5,8-6,3131-14332 990

Alates 05.2022 müüdud uutele Kia sõidukitele pakub tootja kaks tasuta üle õhu (OTA) navigatsioonikaartide ning -seadme tarkvara uuendust. Kui kaks tasuta OTA uuendust on ära kasutatud saab tasuta kaardiuuendusi ja tarkvara uuendusi ise alla laadida aadressilt: https://update.kia.com/EU/E1/Main või pöörduda lähima Kia edasimüüja teenindusse (rakendub easinduse teenustasu).