Kia on Australian Open tenniseturniiri suursponsor

Alates 2002 aastast on Kia olnud Australian Open turniiri suurtoetaja aidataes kaas ürituse pairmale õnnestumisele. Alates esimesest turniirist alates varustab Kia 100 autoga Australian Open korraldajaid et sportlased, VIP külalised ja meedia ürituse ajal mugavalt liigelda saaksid.

Kia brändisaadikuks on Rafael Nadal

Alates 2006 aastast on hispaania tennisemängija Rafael Nadal olnud Kia brändisaadikuks üle maailma. Kia ja Rafael Nadali koostöö üheks osaks on Kia brändi slogani “The Power to Surprise” teadvustamine.

Ametlik autosponsor aastast 2007 kuni 2022

Kia on FIFA ametlik autosponsor  pakkudes autosid nii FIFAle kui ka erinevatele FIFA üritustele ning saades tähelepanu läbi erinevate FIFAga seotud turundustegevuste ja reklaambannerite staadionitel ametlike mängude ajal.

UEFA Eurosarja ametlik sponsor

UEFA European Football Championship™ (UEFA EURO) on suurim jalpallisündmus Euroopas. Kia Motors Corporation on olnud üks suurim UEFA partner alates 2006 kuni aastani 2017.

Kia ja Jürgen Zopp

Kia Auto AS on uhke et saab toetada ka Eesti üht parimat meestennisisti. Kia Auto AS ja Jürgen Zopp sõlmisid autosponsori lepingu 2016 aasta alguses.

Kia ja FC Flora

Kia Ja FC Flora on sõlminud autosponsori lepingu aastal 2016 mille alusel FC Flora klubi käsutuses on kolm Kia sõidukit: Kia cee'd SW, Kia Optima ja Kia Sportage. 

Kia ja Anett Kontaveit

Kina Kia Motor Corporation on Australian Openi ja Rafael Nadali toetaja panustab Kia Auto ka kohalikul tasandil andekate tennisemängijate toetamisse. Anett Kontaveit ja Kia Auto sõlmisid autosponsori lepingu 2016 aasta alguses ning alates sellest hetkest kastutab ta kodumaal viibides ringi liikumiseks uut Kia Sportaget. 

Kia ja motosport

Antud hetkel Kia Motors Europe ei toeta küll ühtegi suurimat motospordisarja nagu WTCC, TCR, WRC või Rally Cross kuid on pannud õla alla nii mõnelegi suurimale riiklikule motoüritusele nagu näiteks Poolas toimuv  “Lotos Race”. Kia Motors Polska toetab “Lotos Race” alates aastast 2006 ning mitmed rallisõitjad kasutavad võistlustel spetsiaalselt rally jaoks kohandatud Kia Picantosid. Lotos Race on mõeldud noorte rallisõitjatele kes alles alustavad oma motosportlase karjääri ning see võistlus annab neile võimaluse ka rahvusvalelistel võistlustel osa võtta. Vaata lisaks www.kialotosrace.pl